12 znaków, że Znacie się z Poprzedniego Wcielenia

12 znaków, że Znacie się z Poprzedniego Wcielenia

Inne tematy

12 znaków, że Znacie się z Poprzedniego Wcielenia

Ważnymi osobami w twoim życiu są prawdopodobnie ludzie, których poznałeś wcześniej.

Skąd to wiadomo?

Pomyśl przez chwilę o swoich interakcjach z innymi, weź pod uwagę wszystkich: byłych kochanków, przyjaciół, wrogów, członków rodziny. Czasem możesz nawet przesadzić, wyobrażając sobie przeszłe związki, które tak naprawdę nie miały miejsca. Ale niektóre połączenia – te ważne – ostatecznie sprawdzają się w kółko, jeśli zwrócisz uwagę.

 

Oto 12 sposobów na zidentyfikowanie śladów twojej przeszłej historii, które wciągnęły cię z powrotem na swoje orbity, na lepsze lub na gorsze.

Szczególnie wrogów poznajemy ponownie, by móc odwrócić negatywne wspomnienie z poprzedniego wcielenia i poprawić relację! Prawdopodobnie spotkacie się ponownie, jeśli będziecie musieli wspólnie to przepracować. Jeśli zrozumiesz, że nie spotkaliście się po raz pierwszy – tym razem daj z siebie wszystko, by oczyścić się z nienawiści.

Oto 12 oznak że znacie się z poprzedniego wcielenia

Dobry kontakt.

Nie możesz przestać mówić, ale najmilsza ze wszystkich, druga osoba chce słuchać. Wpadasz w rozmowę, jakbyś wziął udział w wymianie zdań, o której marzyłeś. Jeśli jest to zrównoważony kontakt, ze wspólnymi celami i wzajemnym szacunkiem, to nigdy nie pozwólcie sobie odejść!

Natychmiastowa niechęć.

Próbowałeś docenić tę osobę za jej dobre cechy, ale coś ci nie pozwala i nie możesz tego znieść. A może nawet nie będziesz w stanie określić, dlaczego. Być może nie masz dobrego, solidnego powodu w obecnym życiu, innego niż głęboki dokuczliwy „instynkt”.

Motyle.

Twój żołądek nie uspokoi się, gdy jesteś w pobliżu tej osoby. Może to być nawet relacja miłości w teraźniejszości, ale podstawowy stres nie pozwoli ci się zrelaksować. Zawsze jesteś na krawędzi, może próbujesz zbyt mocno się podobać, może nieświadomie czekasz na zły zwrot wydarzeń. Możesz być „szczęśliwy” w pozorach, ale te motyle pozostają.

Długowieczność.

Znam tę osobę (lub członka rodziny) przez całe życie. W związku z tymi osobami – przyjrzyj im się bliżej.

Może macie wspólne smaki? Gdzie krzyżują się linie kompatybilności? Czy łączy was pasja do czegoś? Kochacie ten sam język obcy, jedzenie czy kulturę? Cieszycie się podobnym sportem, sztuką, hobby, rozrywką?

Partnerstwo.

Kiedy pracujesz z kimś tak dobrze, jak płynnie naoliwione koła zębate. Osiągniecie więcej razem niż osobno. Jest to bardzo cenna „polaryzacja”, rozwijana przez wiele lat praktyki. Pielęgnuj to, bez względu na to, jak krótko (partnerzy w pracy) lub długo (przyjaciel lub rodzina) może to trwać.

Nieugaszona złość.

Nic nigdy nie wydaje się przyjemne; nigdy nie możesz zadowolić tej osoby. Wydaje ci się działać tak, jakbyś coś jej zawdzięczał. Walczysz o swoje miejsce, poprawiasz się, próbujesz to jakoś uporządkować – i to znowu się dzieje. Możliwe, że pewne rzeczy działają jako czynnik wyzwalający iskry w tej relacji. Jeśli potrafisz określić, czym one są, być może uda ci się zidentyfikować sytuację z przeszłości, która pomoże ci przejść dalej lub rozwiązać ją w teraźniejszości.

Wina.

Zawsze przechylasz równowagę, by dawać więcej, niż otrzymujesz w zamian. (Co z pewnością jest czymś dobrym od czasu do czasu, ale za każdym razem w pracy z tą samą osobą.) Czujesz, że jesteś im to winien, ale prawdopodobnie nie jesteś tego uczucia świadomy.

Zawsze spojrzysz, zrobisz dodatkowy krok, zrobisz więcej, zrekompensujesz coś niewidzialnego. Taka relacja może być z dzieckiem, przyjacielem, rodzicem, rodzeństwem, współmałżonkiem lub współpracownikiem w obecnym życiu. Powróciłeś do siebie, żeby to wypracować. Wiedza o tym powinna pomóc w powolnym (lub szybkim) przemieszczaniu się wagi. To zależy wyłącznie od Ciebie. Tylko ty możesz wybaczyć sobie i dopóki tego nie zrobisz, ich uczucia nie zmienią twojej głębokiej winy. To, nawiasem mówiąc, jest bardzo powszechną więzią między ludźmi: poczuciem winy i uraza. Często mówimy, że jeśli zabiłeś kogoś na polu bitwy, po prostu się z nimi ożeniłeś. Nic nie jest zagubione ani zapomniane w niekończącym się schemacie energii-życia.

Strach.

Twoja pamięć może nie być na poziomie świadomości, ale coś czujesz. Szanuj to. Wydarzenia przeszłego życia, jeśli nie są rozpoznawane i rozwiązywane, często się powtarzają. Okoliczności mogą się nieznacznie różnić, ale wyniki mogą być takie same. Dowiedz się wszystkiego, co możesz. Jeśli twoje jelito mówi ci, abyś uciekał, rób to, nawet jeśli twój lęk wydaje się szalenie nierozsądny w obecnym życiu. Tak, strach może zostać rozwiązany dzięki wiedzy z przeszłości, ale strach jest również mechanizmem bezpieczeństwa, który należy szanować w odniesieniu do innych osób. Weź to na poważnie. Bądź ostrożny i ufaj swoim uczuciom.

Niewłaściwy pociąg seksualne.

Bardzo często wymieniamy się rolami w kolejnych żywotach, aby się uczyć i rozwijać. Ktoś, kto był kiedyś kochankiem, może teraz być członkiem rodziny, może być żonaty z innym lub w nieodpowiednim wieku. Odmiany są nieskończone, komplikacje poważne. Fakt, że społeczeństwo nie uznaje wpływu przeszłego życia, nie pomaga. Poznanie uczuć z innych związków w innych wcieleniach zdecydowanie pomaga w stłumieniu i „zgaśnięciu” tych impulsów, zanim wejdziesz w sytuację, której będziesz żałować. Rozpoznanie w świadomości: „Znałem tę osobę wcześniej i byliśmy intymni” może natychmiast zmienić energetyczne nastawienie lub uczucie. Zrozumienie siebie, samoświadomość – oto klucze, które będziesz chciał mieć.

Nieistotność płci.

Dwie dusze, które kochały się wzajemnie przez wiele żyć, w różnych rolach, mogą spotkać się ponownie podczas swoich alternatywnych wyrażeń płciowych. Wybiorą rodzaj ekspresji, którą dzielą w teraźniejszości, czy to jako przyjaciele, kochankowie, rodzina, partnerzy jakiegokolwiek rodzaju. Niektóre relacje homoseksualne opierają się na doświadczeniach wspólnego doświadczenia, a ponieważ wszyscy doświadczamy obu płci w ciągu wielu naszych żyć, płeć może wydawać się nieistotna. Są to bardzo indywidualne decyzje, a nasze powody różnią się w zależności od naszych osobistych, doczesnych, ewolucyjnych celów.

Retrospekcje.

Czasem nagle pojawi się flesz, dzięki któremu możesz na sekundę przypomnieć sobie wasze przeszłe życie razem. Zwłaszcza jeśli jesteś świadomy i wyczulony na taką możliwość. Ufaj swoim spostrzeżeniom.

12 znaków, że Znacie się z Poprzedniego Wcielenia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments