Bóle stawów, nadgarstków, pleców, kostek – Naturalna metoda na ulgę od bólu – Przepis na miksturę

Bóle stawów, nadgarstków, pleców, kostek – Naturalna metoda na ulgę od bólu – Przepis na miksturę

Aktulności

Chcąc na zawsze zażegnać uporczywe bóle stawów, nadgarstków, pleców czy kostek nie wymaga stosowania jedynie środków przeciwbólowych, niwelujących ból tylko na chwilę. Tę dolegliwość można spróbować wyeliminować sporządzając łatwą, domową miksturę.

Bóle stawowo-kostne są jednym z najczęściej występujących obecnie schorzeń. Głównie za sprawą siedzącego stylu życiazłych nawyków postawy ciała, braku regularnego wysiłku fizycznego oraz niezdrowej diety. Mogą być również efektem różnorodnych chorób, nie zawsze bezpośrednio związanych z częścią ciała, której dotyczą. Dlatego w każdym przypadku często pojawiającego się bólu – najlepiej wybrać się do lekarza, aby porozmawiać i zdiagnozować problem.

Bóle stawów, nadgarstków, pleców, kostek – Przepis na miksturę

Antidotum na te uciążliwe bóle okazuje się specyfik przygotowywany z dwóch łatwo dostępnych produktów.

Składniki:

  1. Czosnku (200-250g)
  2. Oliwy z oliwek.

Sposób przygotowania:

  • Polega na drobnym posiekaniu czosnku i umiejscowieniu go w szklanym słoiku
  • Następnie należy zalać go ½ litra zimnej oliwy z oliwek, tak aby cały czosnek został zakryty
  • Słoik należy zakręcić i pozostawić go w temperaturze pokojowej, w ciemnym miejscu na okres 15 dni, wstrząsając nim co jakiś czas.

Tak przygotowany roztwór jest gotowy do użycia.

 

Sposób użycia:

Aby wykorzystać należycie jego wszystkie właściwości należy wcierać mieszankę w dotkliwe miejsca. Następnie owinąć folią spożywczą oraz otulić np. ręcznikiem aby rozgrzać bolesne miejsca (dłoń należy umieścić w ciepłej rękawicy, najlepiej frotte a stopę w skarpetce). Zabieg należy powtarzać do dwóch razy dzienniew okresie dwóch miesięcy, do chwili zaobserwowania pozytywnych rezultatów.

Mam nadzieję, że mikstura pomoże, wielu z Państwa dozna ulgi i poprawi swój komfort życia. Dodatkowo zmniejszy narażenie na stosowanie dużych ilości środków przeciwbólowych, które łagodnie mówiąc nie są obojętne dla zdrowia. Mikstura nie powinna mieć objawów niepożądanych, ponieważ to tylko czosnek z oliwą. Nie mniej jednak warto skonsultować ten ruch ze swoim lekarzem i w przypadku ubocznych reakcji – zaprzestać stosowania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments