Burza i Wiatr Słoneczny – Ostrzeżenie: Rozbłysk słoneczny uderzy z intensywnością

Burza i Wiatr Słoneczny – Ostrzeżenie: Rozbłysk słoneczny uderzy z intensywnością

Warto przeczytać

Wiatr słoneczny wyrzucony z potężnego rozcięcia w powierzchni Słońca zmierza z dużą prędkością w kierunku Ziemi, naukowcy ostrzegają, aby przygotować się na burzę słoneczną.

Alert o burzy słonecznej obowiązuje we wtorek 10 i oraz w środę 11 kwietnia, ostrzega US Space Weather Prediction (SWPC).

Naukowcy SWPC zaobserwowali dziurę w powierzchni Słońce, która otworzyła się podczas ostatniego weekendu wyzwalając „szybki strumień aktywności”.

 

Burza i Wiatr Słoneczny – Ostrzeżenie: Rozbłysk słoneczny uderzy z intensywnością

Agencja podaje: „Ostrzeżenie o G1 (mniejszej) burzy geomagnetycznej zostaje wydane na 10 i 11 kwietnia 2018 roku w związku z pojawieniem się negatywnie spolaryzowanego strumienia o wysokiej prędkości, który pochodzi z dziury koronalnej.”

Oczekuje się, iż najsilniejszy wpływ sztormu da się odczuć przez wtorek i środę – „przede wszystkim w kierunku północnym o szerokości geograficznej 60 stopni”.

Ludzie zostali ostrzeżeni, iż mogą się spodziewać niewielkich wahań sieci energetycznej i drobnego wpływu na operacje satelitarne.

SWPC dodaje „Zorza może być widziana na wysokich szerokościach geograficznych, jak chociażby północna część Stanów Zjednoczonych obejmująca Michigan i Maine.”

Gigantyczny otwór koronalny w powierzchni Słońca został uchwycony dziś przez NASA Solar Dynamics Observatory (SDO).

Koronalne dziury takie jak ta okazjonalnie otwierają się w polu magnetycznym płonącej gwiazdy, wyzwalając przy tym olbrzymie ilości naładowanych cząsteczek oraz wiatr słoneczny.

Wiatr słoneczny uderzając w Ziemię może negatywnie oddziaływać na elektronikę oraz sieć komunikacyjną.

Pod jej wpływem mogą być także samoloty, jeśli jest zakłócana aparatura pokładowa, szczęśliwie przewidywany sztorm jest zbyt słaby aby spowodować jakiekolwiek problemy.

SWPC sklasyfikowało sztorm G1 jako mniejszy, który zazwyczaj powiązany jest z zorzami polarnymi.

Sztorm geomagnetyczny, musiałby osiągnąć poziom G4 – silny lub G5 ekstremalny na oficjalnej skali intensywności SWPC, aby spowodować większe zagrożenie.

Obecnie najbardziej znaczącym efektem solarnego sztormu będzie obecność zorzy polarnej wzdłuż części Stanów Zjednoczonych.

Co to dla Ciebie oznacza?

Ostatnie badania opublikowane w New Scientist wskazują bezpośredni związek pomiędzy burzami słonecznymi i ludzkim efektem biologicznym.

Kanał, który ułatwia naładowanym cząstkom ze Słońca zakłócenie życia człowieka jest tym samym kanałem, który steruje ziemską pogodą poprzez ziemskie pole magnetyczne, oddziałuje on także na magnetyczne pola występujące dookoła ludzi.

Burze geomagnetyczne powodują zdarzenia zmieniające Ziemię w postaci trzęsień ziemi, erupcji wulkanów, huraganów, tornado i burz.

Rozbłyski słoneczne mogą w nas powodować:

 • nerwowość,
 • niepokój,
 • zmartwienie,
 • roztrzęsienie,
 • zawroty głowy,
 • chwiejność,
 • drażliwość,
 • ospałość,
 • zmęczenie,
 • problemy z pamięcią krótkotrwałą i palpitację serca,
 • odczucie nudności,
 • długotrwały nacisk głowy oraz jej bóle

Czy odczułeś coś z powyższych ostatnio?

Rozbłyski słoneczne oraz fale fotonów zmieniają strukturę naszej fizycznej rzeczywistości poprzez swoje potężne oddziaływanie na poziomie komórkowym, powodując iż nasza pamięć komórkowa przebudza się i oczyszcza.

Zazwyczaj doświadczamy tego poprzez podnoszenie temperatury naszego ciała w postaci uderzeń gorąca.

Nasze niższe emocje są nisko energetycznymi energiami przechowywanymi w naszych komórkach, pochodzą one z przeszłych doświadczeń i traum, z którymi się spotkaliśmy i nigdy nie przepracowaliśmy – zostały więc one zmagazynowane w postaci pamięci komórkowej. Energia fotonów o znacznie większej częstotliwości podciąga niższą emocjonalną częstotliwość, więc może ona skalibrować się z wyższą wibracją, odnajdujemy się więc w stanach w których uwalniamy niższe emocje smutku i żalu bez wiedzy dlaczego je odczuwamy.

Taki „urok” trwający zazwyczaj około dwadzieścia minut powoduje w nas zastanowienie jak te uczucia mogły pojawić się znikąd.

Elementy naszego wyższego planu są połączone w naszej komórkowej świadomości i kiedy ten plan jest wzmacniany przez energię fotonów różne elementy przenikają z niego do naszej świadomości i zaczynamy przypominać sobie cel naszej duszy.

Zostajemy zmuszeni do wprowadzenia zmian w naszym życiu nie do końca zdając sobie sprawę dlaczego.

Interesującym faktem na temat tej energii jest to, iż z powodu jej wysokiej częstotliwości kreuję ona siłę do natychmiastowej manifestacji naszych myśli, co oznacza, że cokolwiek pomyślimy kreujemy to natychmiastowo. To nigdy nie zdarzało się za czasów naszego życia [wcześniej pomiędzy myślą a manifestacją występowało pewne opóźnienie], dlatego tak wielu ludzi pisze obecnie książki na temat Siły Przyciągania.

Energia fotoniczna łączy nas z naszymi myślami, więc ważne jest, abyśmy dobrze wiedzieli czego chcemy, raczej niż skupiali się na tym czego nie chcemy, inaczej zmanifestujemy więcej niechcianego.

Jeśli jesteś w procesie zmiany i transformacji te energie będą na Ciebie dobrze oddziaływać i wspomagać procesy przez które przechodzisz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments