Burza słoneczna może wywołać lęk, zmęczenie, a także potężne przemiany -> 16-26 marca

Burza słoneczna może wywołać lęk, zmęczenie, a także potężne przemiany -> 16-26 marca

Aktulności

„Od dnia w którym nauka zacznie studiować niefizyczne zjawiska zrobi ona większy progres w dekadę niż we wszystkie wcześniejszych stuleciach swojego istnienia.  Do zrozumienia prawdziwej natury Wszechświata, należy myśleć w terminach energii, częstotliwości i wibracji.” ~ Nikola Tesla

 

Kosmiczna energia jest na alarmująco wysokiej intensywności od kilku tygodni i jest wysoce prawdopodobne, że większość ludzi czuje się wyczerpana i zmęczona.

Ludzie mogą obecnie zastanawiać się o ile więcej są w stanie jeszcze wytrzymać – i niestety to nie uspokoi się wkrótce.

Obecnie ma miejsce, olbrzymia, rozległa na 200 tysięcy kilometrów koronalna dziura, w kształcie kanionu, która utworzyła się w słonecznej atmosferze, obejmując niemalże całą półkule słoneczną, która jest skierowana ku Ziemi.

Z tej dziury, w czwartek 13 marca, został wyrzucony strumień wiatru słonecznego (gorącej plazmy) o bardzo wysokiej prędkości i poleciał on w kierunku Ziemi z prędkością większą niż 600 kilometrów na sekundę. Ten wysoko naładowany wiatr od tego czasu zaczął uderzać w ziemskie pole magnetyczne (ochraniającą bańkę).

Rozbłyski słoneczne są nagłymi błyskami jasności, które są gazowymi erupcjami pochodzącymi ze Słońca. Uwalniają one olbrzymie ilości, niesamowicie gorących, wysokoenergetycznych cząsteczek i gazów, które rozprzestrzeniają się na tysiące mil od powierzchni Słońca. Ilość energii, jaka jest zawarta w takim rozbłysku może zostać porównana do około 160 miliardów megaton trotylu.

Jednakże, Rosyjska Akademia Nauki przewiduje, że nadchodzi jeszcze gorsze. Ich prognozy pokazują, iż możemy oczekiwać głównego geomagnetycznego sztormu pomiędzy 21szym a 26stym Marca.

Burze słoneczne czasowo zakłócają ziemską magnetosferę poprzez oddziaływanie słonecznych rozbłysków i wiatru z ziemskim polem elektromagnetycznym. Ludzie także podlegają wpływowi tego zjawiska, ponieważ każdy z nas posiada elektromagnetyczne pole, które nas otacza – aurę. W związku z tym, w ten sam sposób jak elektromagnetyczna energia oddziałuje na naszą planetę, może ona także siać spustoszenie w naszym własnym polu energetycznym.

Mimo że jesteśmy nieco ochraniani przez ziemskie pole magnetyczne, uważa się, że intensywne, wysoko naładowane energie mają duże oddziaływanie na wszystko co istnieje na Ziemie i mogą znacząco wpływać na wszystko od emocji po urządzenia elektroniczne.

Burze słoneczne są znane ze swojego dużego wpływu na komunikację radiową, nawigację/system GPS, technologię i żywe organizmy. Zostało udowodnione, że energia solarna zmienia przepływ krwi, podnosi adrenalinę i wpływa na ciśnienie krwi. Oddziałuje ona także na nasze wzorce snu, jak zostało wcześniej wspomniane.

Jednym z powodów, dla którego obecnie doświadczamy szczytu aktywności słonecznej jest to, że 20 marca i 23 września każdego roku, Ziemia i Słońce zrównują się tak, iż dzień i noc są w przybliżeniu równe co do długości. Równonoce są znane z powodowania spękań w ziemskim polu magnetycznym, które pozostają otwarte przez godziny.

Te burze słoneczne są zbieżne z powstawaniem „równonocnych spękań”, w które wielu naukowców wierzy, iż powstają co pół roku podczas równonocy. To otwiera portal, który pozwala wysoko wibrującej energii ze Wszechświata dostać się i bezpośrednio oddziaływać na energetyczne cząsteczki na Ziemi, włączając w to ludzi.

Portal pozwala na gwałtowne podróże pomiędzy wymiarami dwóch odległych lokacji we Wszechświecie, dla przykładu ze Słońca do Ziemi. Portal jest czasowym okresem zmieniających życie transformacji , które pozwalają nam doświadczyć z pełnym, świadomym przebudzeniem poprzez odnowione energie nieskończonych możliwości, wyższej mądrości, podwyższonych poziomów miłości i wiedzy. To jest niebywała okazja na zjednoczenie z energią Wszechświata.

Podczas burzy słonecznych, masy świetlistej energii przenikają ziemską atmosferę i ich absorpcja może być nadmiernie stymulująca, możemy więc zauważyć, że nasza energia i energia ludzi dookoła nas daje się odczuwać jako super intensywna, jak każdy jest bardzo drażliwy, emocjonalny, niespokojny, zmęczony czy zestresowany.

To jest najprawdopodobniej związane z faktem, że obecnie jesteśmy w trakcie tych potężnych burz słonecznych, które emanują bardzo silnymi energiami elektromagnetycznymi.

Burze słoneczne są znane z rozsynchronizowania naszego rytmu okołodobowego, który jest naszym wewnętrznym biologicznym zegarem, który kontroluje nasz czas snu i budzenia. Nasze szyszynki podlegają wpływowi tej elektromagnetycznej aktywności i produkują zwiększone ilości melatoniny – co zaburza nasz sen i wpływa na naszą intuicję, przez co możemy wyczuwać więcej oraz osiągać wyższą psychiczną świadomość.

Burze słoneczne wpływają także bezpośrednio na nasz system nerwowy, powodując w nas poczucie zwiększonej irytacji czy zadziorności i jak gdyby jesteśmy pod wpływem adrenaliny w trybie „uciekaj lub walcz”. Kiedy występują te sztormy, możemy znaleźć się w stanie wymknięcia z kontroli czy poruszenia bez wiedzy dlaczego tak się dzieje. Możemy także zauważyć, że nasze zmysły są w stanie wysokiej gotowości i że wszystko daje się odczuć jako brzmiące głośniej, jaśniejsze, silniejsze czy bardziej przejrzyste niż zwykle.

Badania odkryły iż geomagnetyczne burze mogą mieć olbrzymi wpływ na nasze emocjonalne, mentalne, duchowe i fizyczne zdrowie. Szczyty w podwyższonym niepokoju, depresji, zaburzeniu dwubiegunowym, zmęczeniu czy nerwowości zostały odkryte jako powiązane z solarną aktywności.

To może być tak ekstremalne, iż wielu ludzi może poczuć jak gdyby wkroczyło w nową rzeczywistość, w związku z tym jak porzucają swoje stare, przestarzałe emocje i przekonania. Ta transformacja może być tak potężna iż może popychać ludzi do opuszczenia jakiejkolwiek relacji czy dynamiki, która powoduje w nich ból czy destrukcję.

 

Jest to zbliżone do „przebudzeniowej grypy”, którą wielu ludzi doświadcza podczas przechodzenia intensywnych okresów przebudzenia, kiedy ich ciała transcendują z fizycznych do ciał świetlistych.

To wieczne światło, które przenika przez nas w trakcie oraz po rozbłyskach słonecznych wydaje się, że pozwala nam przemieścić się szybko ku wzniesieniu, co może powodować doświadczenia jak dowolne z poniższych:

– uciskające bóle głowy i generalne bóle i obolałość, głównie w okolicach brzucha (splotu słonecznego)

– zaczerwienienia, zawroty głowy czy nudności,

– problemy ze skupieniem, doświadczenie dezorientacji czy „mglisty umysł”,

– ekstremalne zmęczenie, wykończenie, brak energii, insomnię, zaburzony cykl snu,

– pozornie znikąd pochodzące ataki irytacji, frustracji, smutku, nerwowości, złości, zamartwiania się, strachu, żalu czy poczucia przytłoczenia,

– podwyższoną świadomość, wzmocnioną intuicję, otrzymanie wglądów, które wydają się pochodzić znikąd,

– przeczucia, intensywne sny czy koszmary,

– fizyczne symptomy mogą manifestować się jako przypominające przeziębienie, dzwonienie w uszach, ogólne bóle i obolałość,

– częstą złość, stress czy poczucie paniki bez jasnej przyczyny,

– czasową utratę pamięci, zapominanie rzeczy, gubienie przedmiotów,

– czucie i obserwacje energii takich jak orby, iskry czy błyski światła, zauważenie energii cieplnej przenikającej dłonie,

– docenienie, że całe życie jest święte,

– zauważanie synchroniczności, powtarzanie się pewnych schematów liczbowych,

– większa świadoma uwaga wobec pól energii innych ludzi i wysoka wrażliwość na negatywność,

– chęć spędzania czasu samotnie, introspekcja.

Geomagnetyczne burze są intensywnymi transformacyjnymi okresami, które mogą przynosić otwierające umysł przebudzenia i ponownie łączyć nas z naszą wewnętrzną oraz zewnętrzną uniwersalną wiedzą i mądrością.

Dla zapewnienia, że rezonujemy z tymi wyższymi energiami, aby nasze wibracje się podniosły, możemy wzmocnić efekty solarnej aktywności poprzez wzięcie nieco czasu z naszych napiętych harmonogramów i zrobić następujące rzeczy:

– wypijać dużo filtrowanej wody (nie wody kranowej)

 

loading…

– wziąć kąpiel w słonej wodzie,

– medytować i pozostać świadomym występujących myśli i uczuć,

– unikać alkoholu i kofeiny,

– spędzać czas w naturze,

– konsumować wysoko wibracyjne jedzenie takie jak warzywa czy owoce,

– przypominać sobie, że wszystko we Wszechświecie jest zbudowane z energii i że świadoma myśl i intencja może natychmiastowo wpłynąć na to jak się czujemy i myślimy,

– oddychać głęboko, wybaczyć, uwolnić się i poddać,

– praktykować bycie miłym, współczucie, akceptacji i empatię,

– kiedy możliwe, czasowo odłączyć się od technologii i kogokolwiek czy czegokolwiek, gdzie energia jest toksyczna i wyczerpująca.

Częstotliwość emanująca z burz słonecznych jest prowadyrem oczyszczania i klarowania naszego systemu, wieć możemy być wolni od toksycznych emocji, mentalnych, duchowych czy fizycznych blokad. W związku z tym, wielu z nas staje się świadomym problemów z naszej przeszłości, które wypływają na powierzchnię w celu uzyskania naszej uwagi – co ostatecznie doprowadza do tego, iż nasze otwarte emocjonalne rany mogą być uleczone.

Jest to kluczowe, abyśmy nie opierali się nadal tym wspomnieniom,  skłonność ku naszym energetycznym urazom spowoduje ponowne ich wystąpienie, spowoduje ich ponowne wystąpienie w rózny sposób, głównie poprzez trzymanie nas w pełnych bólu, turbulencyjnych relacjach.

Te burze słoneczne są zbieżne z marcowym nowiem Księżyca, więc głęboka wewnętrzna praca będzie kluczowa przez te kilka najbliższych dni.

Ogólnie, otrzymujemy możliwość na poważną transformację osobistą – uwolnienie blokad i starych wzorców, realizację i manifestację naszego celu i zwiększenie naszej świadomości.

Jeśli będziemy chcieli aktywnie zestroić się i zintegrować z tą kosmiczną energią, zamiast pełnego przerażenia rezystowania temu – i jeśli pozostaniemy pozytywnie nastawienie i otwarci będziemy mogli zaadaptować się w szybki sposób do ciągłych zmian jakie mają miejsce – możemy skorzystać z tej możliwości.

Podczas intensywnych energetycznych zmian jest wysoce polecane regularnie oczyszczać nasze pola energetyczne na początku oraz końcu każdego dnia medytując czy spędzając czas samotnie.

Strumień wiatru słonecznego może powodować występowanie zorzy polarnej, więc jest wysokie prawdopodbieństwo iż wystąpi ona wokół koła podbiegunowego w przeciągu kilku dni. Zazwyczaj mogą być widoczne godzine przed wschodem Słońca czy około godziny czy dwóch po Zachodzi Słońca.

ZASTRZEŻENIE: Jeśli doświadczasz jakiegokolwiek z wymienionych tytaj symptomów, proszę poszukuj rady medycznego profesjonalisty. Powyżej wymienione symptomy mogą być powiązane z geomagnetycznym sztormem, jednakże mogą one mieć także inne podstawy medyczne.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments