Ćwiczenia na Uda i Biodra. W 12 minut dziennie dokonaj przemiany Wszechczasów.

Ćwiczenia na Uda i Biodra. W 12 minut dziennie dokonaj przemiany Wszechczasów.

Aktulności Promocja i Reklama

Biodra i uda należą do najtrudniejszych zadań dla kobiet, które chcą zmniejszyć swój rozmiar. Choć kobiece kształty są pożądane przez większość facetów – zimowy i wczesnowiosenny okres jest świetny odchudzanie.

Jeżeli chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej z wewnętrznej powierzchni uda, potrzebujesz zrobić trzy rzeczy: zadbaj o zdrową dietę, pij dużo wody i zacznij robić odpowiednie ćwiczenia na uda.

 

Jak zawsze, możesz na nas liczyć – mamy dla Ciebie niesamowite ćwiczenia na uda – nie musisz wychodzić na żadną siłownię. Cały trening możesz przeprowadzić w domu. Wystarczy Ci około 12 minut dziennie, aby osiągnąć tygodniowo 1cm mniej w obwodzie. Niekoniecznie będzie to proste, ale rezultaty Cię zadowolą.

Poniższe ćwiczenia na uda wykonuj regularnie. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, prócz własnego ciała. Każde ćwiczenie wykonuj przez 30 sekund. Nie przejmuj się, że możesz wyglądać zabawnie – to działa. 🙂

Ćwiczenia na Uda i Biodra. W 12 minut dziennie dokonaj przemiany Wszechczasów.

PRZYSIADY PLIE

 

Palce u stóp do zewnątrz, otwieramy kolana, biodra do dołu, na wyprostowanym kręgosłupie, kontroluj oddech. Ręce możesz położyć gdziekolwiek.

WYPAD BOCZNY

Odwiedź nogę i opuszczaj swoje ciało zginając kolano i dociągając biodra. Każda noga po 30 sekund. Ciężar ciała musi być oparty na kostkach, dlatego kolano nie powinno przekroczyć palców u stóp. Wyczujesz to.

PRZYSIAD I WYSKOK

Zrób przysiad i wyskocz. Nie musisz unosić nóg jak najwyżej. Ręce trzymaj w neutralnej pozycji. Zaangażuj swój kręgosłup, ramiona oraz plecy.

PRZESKOKI Z JEDNEJ NA DRUGĄ NOGĘ (SKATER HOPS)

Przeskakuj tak jak na filmiku. Dostosuj szybkość do własnych możliwości, tak samo szerokość przeskoków. Natomiast im niżej zejdziesz, tym lepsze efekty osiągniesz. Ręce możesz trzymać wyciągnięte przed sobą.

UNOSZENIE DOLNEJ NOGI

 

Połóż się na podłodze. Wykonaj to ćwiczenie tak jak pokazano na obrazku. 30 sekund dla każdej nogi.

KÓŁKA NOGĄ

 

Pozostań w tej samej pozycji. Tym razem unieś górną nogę i zacznij kręcić kółko. Jeżeli skończysz z każdą nogą, spróbuj jeszcze raz – tym razem kręć kółka w drugą stronę.

UNOSZENIE GÓRNEJ NOGI

Przyjmij pozycję bocznej deski i unieś nogę do góry. Po 30 sekundach zmień nogę.

ĆWICZENIE FIRE HYDRANTS

 

Przyjmij pozycję na rękach i kolanach. Utrzymuj ramiona szeroko, a dłonie płasko. Plecy wyprostowane. Unieś prawe udo w bok, następnie wróć. Koniec. Ćwicząca noga nie powinna dotykać podłoża w trakcie tych 30 sekund.

ĆWICZENIE FIRE HYDRANT KICK

 

Bardzo podobna pozycja, ale nogę będziesz wykopywać do tyłu. A zatem unieś nogę w tył i wykop. Potem wróć. Nie dotykaj podłoża.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments