Czysta duchowość, dusza i komunikacja – poczuj różnicę – moja codzienna praktyka.

Czysta duchowość, dusza i komunikacja – poczuj różnicę – moja codzienna praktyka.

Aktulności

Czysta duchowość, dusza i komunikacja – poczuj różnicę – moja codzienna praktyka.

Podążając za wewnętrzną radością, chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami w komunikacji duchowej. Przejdźmy od razu do rzeczy.

Zacznijmy od praktyki. Duchowość jest czymś, co czujesz w sobie. To Twoje osobiste doświadczenie i nikt, ale to nikt nie może Tobie tego odebrać ani nawet niczego zmienić. Jesteś Ty i Twoja przestrzeń. To jest do wkucia na blachę. Nawet obudzeni w środku nocy mamy tego świadomość. 😉

Dlatego bardzo często będę posługiwał się moim przykładem. Innego nie mam. Tak naprawdę, nawet przykład mojego kolegi będzie jedynie moją perspektywą jego przykładu. Prawda?

 

Obcuję świadomie z własną duchowością, duszą i duchową ekipą na co dzień przez cały czas. Wypracowałem to w sobie i jestem z tego niesamowicie zadowolony. 😉

Czysta duchowość, dusza i komunikacja – poczuj różnicę

Najczęściej zaczynam od oddechu. Nic tak nie wyprowadza z potoku myśli jak porządny oddech. Kiedy chcę wzbić swoje wibracje, robię kilka głębokich wdechów unosząc klatkę piersiową, czując w sobie powiew ekscytacji i zaciekawienia. Słyszę jak powietrzne śmiało przeszywa moje drogi oddechowe, osiąga każdy pęcherzyk płucny od dolnych pól aż po szczyty płuc. Można sobie wymyślać i wyobrażać różne rzeczy. Zaangażowanie jest istotne, ponieważ komu jak nie Tobie powinno zależeć na jakości własnego doświadczenia. Plus – delikatny uśmiech na twarzy robi ogromną różnicę. 🙂

Zamykasz oczy. Prostujesz plecy. Rozluźniasz szyję i ramiona. Po pewnej chwili wchodzisz w stan, kiedy subtelnie oddzielasz się od otaczającego świata, a bardziej odczuwasz wewnętrzne procesy.

Ktoś mógłby spytać: czy istotna jest praktyka medytacyjna?

Odpowiedź oczywiście nie jest jednoznaczna. Dla człowieka zaawansowanego duchowo sama medytacja jest procesem, który nie ma określonej formy oraz przebiegu.

Jednak jeżeli chcesz naprawdę głęboko połączyć się ze swoją duszą to bardziej potrzebujesz czystego, spokojnego, pozbawionego blokujących przekonań umysłu, niż praktyki siedzenia na 4 literach. 🙂

Medytacja wraz z duchowością są niemierzalne, stąd dla każdego człowieka będą one inne w wymiarach czasu i przestrzeni.

Powróćmy do praktyki. Bardzo przydatne okazało się dla mnie myślenie magiczne, mało związane z twardymi, ziemskimi faktami. Zawsze lubiłem wyobrażać sobie niestworzone rzeczy i dzięki temu wyrobiłem w sobie pewien dystans, ufność i łatwość w odrywaniu nóg od ziemi.

By świadomie połączyć się ze swoją duszą, swoimi aniołami lub przewodnikami potrzebne jest również głębokie odprężenie. Może to być szczególnie trudne dla osób, które na co dzień mają wiele trosk, obowiązków i zadań. Należy się kompletnie wyłączyć i oddzielić od codzienności.

 

Pamiętajmy, że zawsze masz możliwość przerwania połączenia i medytacji. W każdej chwili możesz otworzyć oczy i całkowicie powrócić. Zatem, jeżeli martwisz się, np. o swoje dziecko – daj sobie spokojnie na luz. Na pewno usłyszysz, kiedy Cię zawoła.

Czy w trakcie wewnętrznych, duchowych podróży grozi Nam niebezpieczeństwo ze strony „złych bytów”?

I tak i nie. Ja osobiście nie miałem z tym żadnego problemu, gdyż nie okazywałem zainteresowania. Na wstępie zdecydowałem, że chcę mieć do czynienia jedynie z wyższymi wymiarami, a interesuje mnie tylko i wyłącznie pozytywna energia. W ten sposób nałożyłem na siebie ochronę i nie przyciągnąłem nikogo niepożądanego.

Chciałbym również zaznaczyć, że kontaktując się z energiami wyższych wymiarów potrzebujemy wyczulić się i uwrażliwić na bardzo subtelne zmiany w naszej przestrzeni. Niezwykle rzadko zdarza się, aby promienie światła rysowały przekaz na niebie lub pojawiał się przed nami anioł z papirusem w ręku.

Komunikacja duchowa zachodzi bardzo subtelnie!

 

Przekazy najczęściej otrzymujemy w ułamku sekundy. Potem pozostaje Nam tylko je wykorzystać. Wiele osób wyczuwa obecność przekazu od duszy, lecz zwykle ukrywa go w piwnicy marzeń niemożliwych do spełnienia. Każda najwyższa, najpiękniejsza i najwspanialsza myśl pochodzi od duszy. Kto w życiu nie miał olśnień lub po prostu fantastycznych myśli?

Właśnie tutaj jest ta różnica. Kontaktu z duszą nie musimy się uczyć. Proces ten przypomina bardziej uświadamianie sobie istniejących połączeń, niż tworzenie nowych.

Każdy z Nas jest istotą duchową w pełnej, kompletnej formie i okazałości.

Świadomość własnej potęgi i własnego potencjału to rzeczy, które należy wprowadzić do codzienności już teraz, od ręki.

Wiadomość od duszy zawsze będzie zachęcała do życia. Kiedy nauczymy się odróżniać swoje i nieswoje myśli – wszystko wróci na swoje miejsce. 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments