Doświadczamy mocnych, energetycznych przeskoków – 8:8 Lion’s Gate – od 26 lipca do 11 sierpnia.

Doświadczamy mocnych, energetycznych przeskoków – 8:8 Lion’s Gate – od 26 lipca do 11 sierpnia.

Aktulności

Czy astrologia jest nauką czy magią, jesteśmy otwarci na większość rzeczy, jeżeli mogą być korzystne.”

Kosmiczna energia została wzmocniona i była odczuwana niezmiernie intensywnie przez ostatnie tygodnie. Z tego powodu wiele osób czuje się przytłoczonych, zastanawiając się ile mogą udźwignąć.

Jest to wysoko-wibracyjna energia, która osiąga swój szczyt 8 sierpnia. Ma to związek z zodiakalnym lwem. Na szczęście od tego momentu zaczniemy na nowo osiadać, relaksować się i o wiele łatwiej dostrajać do nowych energii.

 

Portal Lion’s Gate (Brama Lwa) aktywuje się, kiedy Ziemia, Słońce i Syriusz dostrajają się do siebie. Syriusz jest o wiele większy i jaśniejszy od naszego Słońca. Znany jest jako „duchowe słońce”.

Starożytni astronomowie wierzyli, że kiedy Syriusz i Słońce wschodzą i zachodzą w mniej więcej tym samym czasie, połączone ciepło może powodować, że w wielu miejscach na Ziemi może dojść do ekstremalnych warunków. Dlatego podczas najbliższych kilku dni możemy doświadczać rekordowych temperatur.

Każdego roku 26 lipca Słońce, Ziemia i gwiazda Syriusz przemieszczają się w specyficzny punkt na niebie, tworząc otwarcie pomiędzy fizycznym i duchowym światem. 8 sierpnia to ustawienie osiąga swój szczytowy punkt i nazywa się to „8:8 Lion’s Gate” (Brama Lwa).

Syriusz pojawia się każdego roku w środku lata i jest związany z nowymi początkami, nowymi wglądami, inspiracjami, nową świadomością, sposobami myślenia, a zatem wprowadza nowy poziom świadomego przebudzenia.

Energia z Syriusza niesie ze sobą napływ boskiej mądrości, zaawansowanej wiedzy z wyższych rzeczywistości (znanej jako ascension light code) i jest skierowana prosto na naszą planetę. Jeżeli zintegrujemy ją w naszym polu energetycznym, przebudzi się nasza świadomość oraz aktywuje prawdziwy potencjał DNA.

Mówi się, że w czasie otwarcia tego portalu, energia z Syriusza przenika Ziemię i pomaga przyspieszyć nasz rozwój osobisty oraz duchowy.

Połączenie pomiędzy Syriuszem a Słońcem sprawia, że ta energia jest bardziej intensywna, gdyż obie gwiazdy emanują mocną i wysoką wibracją. To daje Ziemi rzadką okazję (nazywaną star gate – gwiezdne wrota), aby absorbować energię z dwóch najjaśniejszych ciał niebieskich na naszym niebie.

Star gate to portal, który pozwala na szybką podróż pomiędzy wymiarami. Ten kluczowy i transformacyjny czas zachęca nas, aby przestać się obijać i sprawnie pracować w kierunku naszych celów i marzeń. Nasze plany mogą bardzo szybko zamanifestować się w rzeczywistości, więc nie ma na co czekać.

Lipiec i sierpień są już bardzo transformacyjnymi miesiącami w związku z cyklem zaćmień, który rozpoczął się 13 lipca i trwa do 11 sierpnia. W dodatku Merkury wchodzi w retrogradację i ten sam dzień, kiedy Lion’s Gate się otwiera. W międzyczasie mieliśmy zaćmienie księżyca w pełni. Akumulacja tej energii będzie miała na nas głęboki wpływ.

Doświadczamy mocnych, energetycznych przeskoków – 8:8 Lion’s Gate – od 26 lipca do 11 sierpnia.

Energia Lion’s Gate jest powiązana z ośrodkiem serca i symbolizuje kobiecą odwagę, ekspresję oraz siłę. Znana jest z tego, że pomaga nam na poziomie emocjonalnym, fizycznym oraz duchowym przygotować się do następnego rozdziału w naszych życiach.

Efektami wpływu tej energii może być zwiększony lęk, nerwowość, frustracja, niecierpliwość, ospałość i zapominalstwo. Nie jest to jednak oznaka jej negatywnego aspektu. Zwyczajnie, aby wejść na wyższy poziom świadomości, potrzebujemy zostawić za sobą bagaż traum i blokad. To już koniec, przebaczamy i odpuszczamy.

Dzień 08.08.2018 jest w rzeczywistości portalem, po którym negatywne odczucia stopnieją, a my będziemy w stanie podjąć ważne życiowe decyzje w aspektach życia, które tego potrzebują.

Portal jest w stanie otwierać i odżywiać naszą czakrę serca. Możemy odczuwać to namacalnie jako fale energii bezwarunkowej miłości. Dotyczy to osób, które są otwarte i chętne do jej przyjęcia.

Cyfra 8 jest związana z kreatywnością, harmonią, obfitością, równowagą, mocą i materialną satysfakcją. Natomiast kiedy ósemka leży na boku, staje się symbolem nieskończoności.

To wszystko oznacza, że jesteśmy na etapie, gdzie otwiera się przed nami rzadka okazja, aby przyjąć napływ duchowej mądrości, która oferuje nieskończone możliwości i zasoby do stworzenia i utrzymania życia w zdrowiu i dostatku. Dlatego też jest to czas, kiedy należy przejąć kontrolę nad tym, czego pragniemy i z pasją przejść do działania.

Oczywiście jak każdy przełom (przyzwyczajajmy się już do nich) niesie za sobą oczyszczenie, więc odpuszczajmy to, co już nam nie służy – negatywne zajawki, destrukcyjne zachowania, obsesje, uciekanie w myśli, toksyczne relacje. W zasadzie powinno to w pewien sposób samo się wydarzyć. Jeżeli chcesz pójść tym tropem, pozwalaj temu się dziać. Odpuszczaj, przecinaj niepotrzebne więzy, które ograniczają Ciebie w ekspresji. Mogą wychodzić traumy, ciężkie doświadczenia, stare schematy, nawet takie, które mieliście już „ogarnięte”. Bądź duszą i spotykaj dusze.

W celu, aby aktywować te „light codes”, które napływają, medytuj codziennie rano i wieczorem przez ten czas. Rób to tak, jak lubisz i czujesz najbardziej w aktualnym momencie.

Spędzaj jak najwięcej czasu w spokoju, w ciele, w sercu wczuwając się, jak przez twoje ciało przepływa energia. Być może rozpoznasz jak przez czakrę korony napływa ciepła energia wyższych wymiarów. Jeżeli tak się stanie i poczujesz coś więcej. Proszę daj mi znać na fb 🙂

Całe Lion’s Gate, jutrzejsze zaćmienie księżyca, to poprzednie z pełnią i całe ostatnie zamieszanie ma związek z naszym przebudzeniem. PRZEBUDZAMY SIĘ, ewidentnie, indywidualnie i kolektywnie. Odkrywamy swoje pasje, talenty, ukryte talenty i wiele innych wspaniałych darów, które mamy w sobie. One są kluczem do pełni życia w zdrowiu, miłości i dobrobycie.

Sam 8 sierpnia szykuje się na potężny energetycznie dzień, choć nie musimy tego tak odczuwać. Miejmy tego świadomość i zróbmy coś dobrego dla siebie. Idealną opcją jest medytacja w zaufanej grupie. 🙂

Podczas tych przemian można doświadczać wielu różnych „dziwnych” rzeczy:

 • bardziej emocjonalny i płaczliwy nastrój
 • pojawianie się ludzi z przeszłości, z którymi możemy jeszcze raz przerobić pewne rzeczy i ostatecznie przebaczyć
 • objawy grypopodobne, dzwonienie w uszach, różnego rodzaju bóle
 • częste poczucie lęku lub nawet ataków paniki bez konkretnego powodu, strach, obawy związane z przyszłością
 • możemy coś „wiedzieć” bez logicznego wytłumaczenia, samemu mając trudności z określeniem, skąd pojawiła się informacja
 • tymczasowe utraty pamięci, zapominanie rzeczy, stawianie ich w innych miejscach
 • zmienność czasu, niekiedy płynie szybciej, niekiedy wolniej
 • stawanie się bardziej odpowiedzialnym za swoje zachowanie i działania
 • zakłócony sen, bezsenność, budzenie się w nocnych godzinach od 2 do 5
 • przeczucia, wyraziste sny, koszmary
 • widzenie i odczuwanie energii (orby, iskierki, błyski światła, zauważanie ocieplania się, np. rąk)
 • dziwne samopoczucie, coś jak samotność, lęk, stres, nerwowość, frustracja, smutek, strach, gniew, żal, bycie przytłoczonym, huśtawka nastrojów
 • nadwrażliwość na światło, smaki, zapachy, dźwięki, dotyk
 • poczucie, że nadchodzi ogromna zmiana
 • uczenie się na błędach i nie popełnianie tych samych już więcej
 • przewlekłe zmęczenie, również ludźmi
 • poczucie jakby nas wystrzeliło w kosmos, bez nóg na ziemi
 • docenianie, że całe życie jest święte
 • wysoka intuicja, nagłe olśnienia, wyostrzona świadomość, większe współodczuwanie, empatia, klarowne widzenie spraw, otrzymywanie odpowiedzi i rozwiązań na konkretne problemy
 • odpuszczanie, uzdrawianie i żegnanie przeszłości
 • obsesyjne myślenie o drobnych detalach
 • zauważanie synchroniczności, np. pojawiających się schematów liczbowych
 • świadome odczuwanie energii innych ludzi i bycie bardzo wyczulonym na negatywność
 • stawanie się świadomym pewnych uwarunkowanych przekonań
 • narastające napięcie pomiędzy członkami rodziny, przyjaciółmi czy kolegami z pracy
 • chęć do spędzania czasu w pojedynkę, poświęcając go na introspekcję
 • problemy z komunikacją, kłótniami itd.

Dla zmniejszenia tych objawów możemy:

 • pić dużo filtrowanej wody (nie z kranu)
 • brać kąpiele w solach
 • medytować i poszerzać świadomość
 • unikać kofeiny i alkoholu
 • spędzać czas w naturze
 • odżywiać się wysoko-wibracyjnym jedzeniem, takim jak owoce czy warzywa
 • przypominać sobie, że wszystko we Wszechświecie jest stworzone z energii

Rzecz jasna, jeżeli stan zdrowia jest zły, proszę udać się do lekarza.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments