Dziś najbardziej magiczny Niebieski Księżyc w 2018 roku! – Pełnia 31 marca

Dziś najbardziej magiczny Niebieski Księżyc w 2018 roku! – Pełnia 31 marca

Aktulności

Niebieski Księżyc zdarza się wtedy, kiedy mamy 2 pełnie w przeciągu tego samego miesiąca. To zjawisko jest zwykle rzadkie, więc tym bardziej zaskakujące jest, że w tym roku przydarza się ono już drugi raz.

 

Niebieski Księżyc dostarczy nam solidnej dawki księżycowej energii do pracy.

Pełnia to pełnia, a niebieski księżyc nie różni się niczym innym od normalnej oprócz tego, że jest tą drugą w danym miesiącu. Mieliśmy dwie w styczniu, żadnej w lutym i teraz nastaje druga marcowa. To jest rzadkie i naprawdę niesamowite zjawisko.

Marzec jest miesiącem nr 3.

W związku z tym wszyscy jesteśmy kierowani, aby zjednoczyć się z energią trójki. Zaczniemy uwalniać wszelkie blokady, które nie pozwalają nam w pełni poczuć właśnie energii numeru 3.

W numerologii cyfra 3 oznacza boską trójcę. Wszystko polega na wnoszeniu równowagi do umysłu, a także ciała i ducha. W astrologii numer 3 odpowiada również wspaniałej komunikacji. Reprezentuje harmonię, którą osiąga się poprzez komunikację na wszystkich poziomach: umysłowym, cielesnym i duchowym.

Jest to dobry czas, aby uczyć się i doskonalić umiejętność porozumiewania się i słuchania samego siebie. Osiągamy ją, podczas gdy dostroimy się do swojego oddechu i wejdziemy we własne wnętrze. W ten sposób możemy odebrać oraz przepracować sygnały i przekazy, które czekają tam na nas.

Wszystko czego potrzebujesz jest już w Tobie.

W obecności Niebieskiego Księżyca w wadze będziemy zdolni do odblokowania wszelkich przekonań, które powstrzymują nas od poznania, kim tak naprawdę jesteśmy.

Patrząc na to, że pełnia przypada w gwiazdozbiorze wagi, będziemy dodatkowo wspierani w myśleniu na temat ponownego przywracania równowagi w naszym życiu.

Jeżeli czułeś się rozsypany lub miałeś problemy w odnalezieniu swojej podstawy od początku tego roku, ta pełnia zdecydowanie pomoże ci pożegnać się z tym poczuciem roztrzęsienia, bycia dalekim od równowagi.

Pełnie Księżyca zawsze przyciągają.

Pomagają nam oczyścić przeszłość i zrobić więcej wolnego miejsca dla tego, co nadejdzie. Pełnie Księżyca znajdują również drogę, aby wywołać w nas zagłębianie się w emocjach. Dzięki temu odkrywamy, co tak naprawdę w głębi nas przygnębia.

Jeżeli jakieś emocje pojawiają się w okresie pełni, wiedz, że ujawniły się, aby się im przyjrzeć, stawić im czoła oraz oczyścić z nich. W ten sposób możesz wrócić do równowagi, poczuć uziemienie i koncentrację na swojej drodze życiowej.

Jednym z najpotężniejszych narzędzi do uwalniania jest przebaczanie.

Kiedy wybaczysz sobie oraz innym ludziom w twoim otoczeniu, kiedy uwolnisz się od poczucia winy i bólu, a także wniesiesz akceptację w to miejsce, możesz niesamowicie się uleczyć.

Jeżeli pojawią się w tobie ciężkie, rozpalone emocje, jak np. gniew – zajrzyj w nie głębiej. Sprawdź , czy potrafisz odkryć jakiś smutek, który może pozostawać ukryty jako przyczyna złości. Najczęściej takie emocje jak gniew są maską dla bólu, rozżalenia i smutku.

Merkury w retrogradacji jest bardzo aktywny w czasie tej pełni.

>>> W tym miejscu polecamy nasz artykuł o bieżącej retrogradacji Merkurego i wynikających z niej przemian – pod tym linkiem. <<<

Miej na uwadze, co mówisz i podążaj za własnym instynktem. Jeżeli poddasz się samoleczeniu, praca może okazać się potężna, zwłaszcza pod wpływem obecnych warunków, jakie daje Niebieski Księżyc w gwiazdozbiorze wagi. Niemniej jednak nie obawiaj się szukania pomocy z zewnątrz. Odwiedziny u doradcy, uzdrowiciela, lekarza, duchownego, akupunkturzysty będą świetnym pomysłem w trakcie tej podróży przez samouzdrawianie.

Pierwsze kilka miesięcy nowego roku mogą być nieco niepokojące. Przyzwyczajamy się do nowych energii oraz wibracji. Jednak podczas tej pełni możemy zacząć odczuwać nieco więcej spokoju i łatwości. Pełnia pomoże nam złapać równowagę i być gotowym na to, co ma nadejść.

Ta pełnia zaciągnie nas do naszego wewnętrznego punktu odniesienia.

Od tego momentu będziemy otwarci na jeszcze głębszą mądrość, która spoczywa wewnątrz nas. Ten niesamowity Niebieski Księżyc jest tutaj, aby pomóc nam zbalansować różne odniesienia w naszym życiu. Dlatego nie bójmy się porzucać rzeczy, które już nam nie służą. Odpuśćmy emocje, które zbijają nas z pantałyku. Wybaczmy sobie i uwolnijmy się od ciężaru oraz poczucia winy, które możemy nosić.

Poczujesz się jak nowo narodzony i będziesz stanie sięgać po wiedzę, która spoczywa głęboko wewnątrz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments