Dziś przypada najbardziej transformacyjny Nów w 2018r. – Przygotuj się na wielkie zmiany!

Dziś przypada najbardziej transformacyjny Nów w 2018r. – Przygotuj się na wielkie zmiany!

Aktulności

Transformacyjny nów 17-18 Marca 2018r. przypada pod wodnym znakiem Ryb. Dzięki temu możemy wrażenia, jakby coś się ukończyło, ponieważ witamy astrologiczny Nowy Rok.

Ryby jako ostatni znak w cyklu zodiakalnym zapowiadają odnalezienie równowagi, a także tworzenie poczucia całości.

 

Transformacyjny nów w rybach pokaże nam szerszą perspektywę minionego roku. Zobaczymy, jak wszystko do siebie pasuje na swój wyjątkowy sposób.

Życie zawsze prowadzi nas w ciekawym kierunku i stoi za tym głębszy cel. Przyjmując to oraz akceptując cokolwiek przychodzi odnajdujemy spokój i równowagę, aby podążać dalej.

Ryby w swoim symbolu przedstawiają się jako dwie płynące w przeciwnych kierunkach, co pokazuje ich energię. Oznacza odnajdywanie harmonii i spokoju bez względu na kierunek, w którym w życiu zmierzasz.

Ryby odpowiadają za stopy.

Ryby odpowiedzialne są za uziemienie, kontakt z Ziemią. Pomagają nam podążać we właściwym kierunku.

Bez względu jaki to kierunek, jesteśmy zachęcani do aktywności. Cykl astrologiczny zaczął się rok temu w marcu 2017r. Teraz nadszedł czas na odnalezienie równowagi, spokoju i harmonii, kiedy mijający ma swoje zwieńczenie, a nowy się rozpoczyna.

Transformacyjny nów w rybach pomoże nam odnaleźć poczucie zakończenia i szerszego, całościowego spojrzenia na naszą ścieżkę życiową. Oprócz refleksji wstecznej, dobrze będzie nam również myśleć o przyszłości.

Rzecz jasna zaplanowanie przyszłości jest niemożliwe do wykonania, ale nów wspiera nas w określeniu, co byśmy chcieli odsunąć, a co przyciągnąć do swojego życia.

Nie musimy mieć dokładnego planu, gdyż będzie to nadmierną stratą energii. Wszystkiego nie jesteśmy w stanie zaplanować.

Pomyśl o wartościach, które chcesz zasiać oraz emocjach, które chciałbyś wnieść do swojego życia.

Powinieneś pomyśleć, jak chciałbyś się czuć wraz z rozpoczęciem nowego etapu życia. Pomyśl o emocjach oraz energii, które mają tworzyć codzienność. Skoncentruj się na drobnych rzeczach, które stworzą większą całość.

Taki transformacyjny nów jest zawsze dobrym momentem, aby wysłać w eter życzenia oraz pragnienia. Przynosi nam również uleczenie, uwalniającą energię.

Jeżeli pielęgnujesz w sobie jakieś zranienia lub traumy, energia nowiu pomoże ci wnieść w te rejony nowe światło oraz poczucie akceptacji i wybaczenia. Cokolwiek się wydarzyło.

Energia ryb wymaga od nas, aby spoglądać z szerszej perspektywy.

Zobaczysz wszystkie zdarzenia, które układają się w całość.

Patrząc z szerokiej perspektywy oraz koncentrując się na odpowiednich etapach: początku, rozwinięciu i zakończeniu, zyskasz o wiele bardziej przejrzyste zrozumienie dla swojej podróży.

Możesz nie mieć zawsze wyboru w kwestii, co życie ci przynosi, ale zawsze masz wybór, jak spojrzysz na to, co się pojawi. Możesz także zdecydować, aby patrzeć na wszystko, co przychodzi jako na błogosławieństwo i okazję do rozwoju. Z drugiej strony, jak wolisz, możesz także czuć się ofiarą lub pechowcem.

Ten wybór zawsze będzie należał do ciebie, ale im bardziej otworzysz się na pozytywne rozwiązania, tym bardziej kompletny i zintegrowany będziesz się czuł.

Transformacyjny nów w rybach to świetny czas na pielęgnowanie akceptacji i odnajdywanie sensu w byciu częścią całości życia. Doceń to, co dostałeś dotychczas podczas swojej podróży.

Przeszliśmy już naprawdę wiele, dlatego warto teraz docenić, uhonorować i pogratulować sobie za wszystko, co udało się osiągnąć.

Życie w wymiarze ziemskim nie zawsze jest łatwe.

Jednak im bardziej dostrajasz się do rytmu i cyklu własnego serca oraz duszy, a także koncentrujesz się na dobrym, tym łatwiej przekształcasz i przerabiasz wszelkie brudy, które napotykasz na swojej drodze.

Transformacyjny nów w rybach jest idealnym czasem, aby docenić swoje wszystkie przygody. Bez względu na to, co się stało, jak upadłeś albo odniosłeś sukces, przegrałeś czy wygrałeś, zawsze jest co celebrować, coś czego się nauczyłeś i dzięki czemu rozwinąłeś.

Marzec jest także interesującym miesiącem, ponieważ przynosi Nowy Rok astrologiczny. W tym roku mamy dodatkowo dwie marcowe pełnie. Dlatego energia pełni zdominuje niemal cały miesiąc. Dlatego czas nowiu jest swego rodzaju wyjątkowym smaczkiem i bardzo ważnym czasem, który może okazać się naprawdę pożyteczny.

Jako most pomiędzy dwoma pełniami, transformacyjny nów w rybach daje nam okazję do skupienia się na uczuciach akceptacji oraz przebaczenia. Dzięki nim możemy śmiało poruszać się dalej, nie nosząc ze sobą ciężkiego bagażu. Dodatkowo ten nów pomoże nam zamanifestować i odkryć nowe energie, emocje oraz uczucia, z którymi będziemy dalej pracować.

Podsumowując, transformacyjny nów w rybach jest fantastycznym czasem, aby pozbierać do kupy różne sprawy, przyjąć płynące z nich lekcje oraz zasiać nowe sadzonki na przyszłość.

Dziś przypada najbardziej transformacyjny Nów w 2018r. – Przygotuj się na wielkie zmiany!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments