Jesień 2016 zmieniła wszystko.

Jesień 2016 zmieniła wszystko.

Poradnik Prasóweczki

Wiele się mówiło, zwłaszcza w gronie tzw. Basharowców (Bashar – chanelowany przez Darryla Ankę), że Jesień 2016 dostarczy Nam nowej jakości i wszystko się zmieni.

Zaiste tak się stało i nie chodzi tutaj tylko o wybory prezydenckie, które wygrał Donald Trump. Choć na pewnym poziomie ma to pewnie ogromne znaczenie. Nie bez powodu kontrowersje i echo nie cichną. Nie mniej jednak, skupmy się na czymś innym. 🙂

Wydarzają się niesamowite zmiany. Wrażliwi ludzie pływają na fali, natomiast inni doświadczają ‚błogiego’ stanu nieświadomości lub drobnego roztrzęsienia i lasu dziwnych znaków zapytania. Nie jest tak?

 

To nie są żarty. Jako ludzkość intensywnie się rozwijamy w kierunku, który był dotychczas nieznany. Może Nas to zaprowadzić gdziekolwiek. My mamy nadzieję: byle dalej od niskich, negatywnych energii: wojnyzawiścirywalizacjipragnienia władzy itd.

Jesień 2016 zmieniła wszystko

‚Nie bądźcie płytkimi idiotami‚ – krzyczą ludzie. Oczywiście, zawsze mamy pełną gamę możliwości, więc będziemy kuszeni pragnieniem władzywyższości, twardej pewności siebie itp. ‚Jesteście bezwarunkowo kochaniakceptowani oraz rozumianiNic tego nie może zmienićbez względu na cokolwiek.’ – mówią duchowe przekazy. -> Podobnie jak tego, że żadna łatka czy zaszufladkowanie nie jest w stanie zmienić prawdy o nas. A prawda to nasze prawdziwe ja – czyli krótko mówiąc – jesteś sobą i jest cudownie.

 

Doświadczenia wybrane dla rozwijania duszy, to właśnie nasze życie. Cudowność, nieskończoność, swoboda! nieskończone możliwości itp – to w skrócie najważniejsze wartości panujące we Wszechświecie (dodając do tego podstawę bezwarunkowej miłości, która jest nieskończenie najwyższą formą i buduje cały boski wszechświat).

Te zasady powróciły na Ziemię. Coraz szersza świadomość, perspektywa opanowuje każdego człowieka. Widzimy, że każdy może zmienić swoje życie na lepsze? Wystarczy, że tego zechcemy.

Czy rzeczywiście coś się zadziało? Jak wiele osób odczuwa różne przemiany? 🙂

Wybierajmy mądrze, moi drodzy. Już czas na coś pozytywnego coś. 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments