Która jest rozbieżność między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z dużymi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z wybranymi z najzdrowszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak grupa pań mogą żyć w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi ciągle nie jest do celu pewien, co wtedy stanowi – a stanowi stale dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę interesujesz się tą przestrzenią, sprawdź nasz przewodnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najłatwiejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To niewątpliwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co powoduje, że ​​jest owo naprawdę destrukcyjna koncepcja). Toż nie jest technologia. Toż nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w budowie cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego opłata za mało miesięcy lub lat będzie bardzo cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako sposób do inwestowania w pewne firmy, ponieważ pieniądza w ostatnich spółkach nie można nabyć za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle modną walutą.

Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta także wiele kobiet uważa, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako dominującą monetę na placu. To, co daje Ethereum, więc jego technologia, a nie fakt, że stanowi wtedy kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i interesuje i również jak Bitcoin jest zdobywana i wydawana oraz polecana przez inwestorów do życia.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin to nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, której firmy używają do pisania nowych pomysłów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum działają na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest widocznie dużo efektywne. Jeśli Bitcoin stanowił w kategorii 1.0, Ethereum stanowi w kategorii 2.0, co pozwala na robienie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie dodaje się do zmiany.

Co znacznie, technologia Ethereum ma wielkie wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Jest wtedy siła firm z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby uczyć się i instalować na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co naprawdę wiele osób ekscytowało w technologii Ethereum, więc jej potencjał działania na designy i przewody we każdych dziedzinach. W żadnym wypadku nie stanowi wtedy nadal doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments