Różowy Księżyc w pełni w Skorpionie, 29/30 kwietnia – Wielki punkt zwrotny w 2018 roku.

Różowy Księżyc w pełni w Skorpionie, 29/30 kwietnia – Wielki punkt zwrotny w 2018 roku.

Aktulności artykuły

Kwietniowy Księżyc w pełni jest jednym z najpotężniejszych i magicznych w całym roku. Przypada w noc z 29 na 30 kwietnia w znaku skorpiona.

Księżyc w pełni w Skorpionie jest zawsze bardzo transformacyjny i sprzyja uwalnianiu oraz oczyszczaniu ze schematów, które już dłużej nam nie służą.

Pełnia zawsze znajduje w nas te części, które się przebudzają i potrzebują oczyszczenia. Pod kuratelą skorpiona będziemy zachęcani, aby zrobić to, co głęboko nas przemieni i oświeci.

 

Skorpion przedstawia śmierć, ponowne narodziny i bezwarunkową miłość. Reprezentuje również etapy świadomości oraz pozbywanie się warstw. W wewnętrznej warstwie energia skorpiona przynosi nam moc bezwarunkowej miłości. Natomiast w warstwach powierzchniowych skorpion może przynieść ego i chciwość.

Energia skorpiona ma potencjał do wprowadzania dużych potrzebnych zmian i transformacji. Dlatego Księżyc w pełni w tym znaku może być tak potężny i zarazem mieć wydźwięk osobisty.

W okresie pełni zwracaj uwagę na nowe przemyślenia, znajomości lub pojawiające się uczucia. Może być to czas głębokiej introspekcji lub możesz czuć potrzebę do ucieczki i ochrony swojej energii przed zewnętrznym światem.

Czujesz się bardzo wrażliwy/-a? To niewątpliwie skutek uboczny pełni. Dlatego upewnij się, że odpowiednio chronisz swoją energią i bądź miła w stosunku do siebie oraz innych.

Jeżeli najwyższą formą energii skorpiona jest bezwarunkowa miłość, w takim razie pełnia stawia pytanie: co musi we mnie umrzeć, abym jej doświadczył? Co potrzebuję odpuścić z mojego życia, aby odczuwać bezwarunkową miłości, która zawiera się wewnątrz?

„Bezwarunkowa miłość” – to marny zlepek słów, aby opisać energię i miłość, którymi jesteśmy. Może lepiej określić to jako boską miłość albo przebudzoną miłość? Te słowa również wydają się być niewystarczające.

Odczuwanie tej miłości polega na odczuwaniu swojej esencji i prawdziwej mocy. Jest to odczucie wiecznego siebie, wiecznie świadomej części ciebie, która transformuje i przechodzi przez wszystkie rodzaje śmierci, a także życia.

Poprzez światło i energię pełni Księżyca w skorpionie będziemy mieli okazję, aby zdjąć z siebie kilka kolejnych warstw, które oddalają nas od odczuwania czystej esencji. Będziesz miał możliwość poczuć, kim naprawdę jesteś i co chcesz osiągnąć przychodząc na Ziemię.

Z nową świadomością będziesz w stanie zacząć oczyszczanie, uwalnianie i odpuszczanie rzeczy, które ciebie blokują od znalezienia i odczucia prawdy. Jednak nie chodzi tu tylko o wyrażanie afirmacji czy robienie rytuału odcięcia, co oczywiście może pomóc. Zamiast tego energia wymaga, aby pozwolić jej na przepływ i ją zaakceptować.

Jeżeli chcemy odpuścić, wyrzucić z siebie coś nieprzyjemnego, potrzebujemy przejść przez etap przyzwolenia i akceptacji. Musimy nauczyć się jednoczyć te części siebie, przez które czujemy się niekomfortowo. Musimy nauczyć się siedzieć we własnym brudzie i błocie z twarzą wpatrzoną we własne lęki i obawy.

Różowy Księżyc w pełni w Skorpionie, 29/30 kwietnia – Wielki punkt zwrotny w 2018 roku.

Cokolwiek się nie pojawi na powierzchni, cokolwiek nieprzyjemnego, myśli, uczucia, nad którymi pracujesz. To wszystko potrzebuje, abyś usiadł z nimi i je oczyścił.

Nadszedł czas, aby otworzyć i uwolnić stare rzeczy, które nam siedzą w głowach. Bez ukrywania, bez przykrywania ich sztucznym optymizmem i uśmiechem. Nadszedł czas, aby się z tym zmierzyć, teraz!

Istotne jest, aby pamiętać, że nieważne jak bardzo się rozwiniesz i jak wiele pracy wykonasz, zawsze pojawi się tego więcej. Nieważne jak wiele wyzwań stanie na twojej drodze, zawsze pojawi się ich więcej.

Trik polega na tym, aby mieć świadomość, że wraz z rozwojem i wyzwaniami pojawia się również coś jeszcze i jest to piękno transformacji, piękno kopania w głąb, odkrywania nowych warstw i części siebie, których wcześniej nie byłeś świadomy.

Kochać pomimo zranienia, odrzucenia, zagubienia. Kochać, pomimo że byłeś świadkiem fatalnych zdarzeń, bólu serca, zniszczenia (w tym samozniszczenia). To najpotężniejsza rzecz, jaką człowiek może zrobić i w gruncie rzeczy to nasze główne zadanie tu na Ziemi.

Pomimo zranienia, wykorzystania, rozdarcia, wciąż możemy kochać i właśnie tak odnajdujemy prawdziwą moc. Tutaj drzemie prawdziwe przebudzenie.

Energia pełni w skorpionie przeszywa bardzo głęboko i dotknie czegokolwiek, co potrzebuje być odkryte. Przebudzi, co potrzebuje być przebudzone. Jedyne, o czym musisz pamiętać to, aby poddać się tym procesom. Zaakceptuj je i po prostu kochaj, cokolwiek czujesz, że jest dobre dla ciebie.

Kochaj siebie, kochaj innych. Po prostu nigdy nie przestawaj odnajdywać dróg do szerzenia tej miłości. Dla miłości tutaj jest, a świat potrzebuje więcej prawdziwego ciebie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments