Sposób, w jaki siedzisz, ujawnia wiele na temat Twojej osobowości

Sposób, w jaki siedzisz, ujawnia wiele na temat Twojej osobowości

Aktulności

Według psychologów zajmujących się mową ciała, sposób, w jaki siedzisz, mówi o intencjach ludzi. Chodzi o to, że robimy to nieświadomie, a przez to, poprzez naszą podświadomość, manifestuje się nasz ukryty instynkt.

Zobaczmy, jakie są intencje ludzi poprzez sposób, w jaki kładą nogi podczas siedzenia.

 

Sposób, w jaki siedzisz, ujawnia wiele na temat Twojej osobowości

Pozycja A

Ludzie, którzy wolą siedzieć w tej pozycji często kierują się zasadą: Jeśli zakryję głowę kocem, potwór odejdzie! Uważają, że problem rozwiąże się sam. Czasami takie podejście działa, ale czasami nie. Te osoby łatwo nawiązują kontakty, nie są nudni, łatwo się zmieniają i rzadko przetwarzają tę samą myśl przez dłuższy czas. Są to ludzie bardzo kreatywni, czarujący i trochę dziecinni. Najpierw powiedzą coś, a potem pomyślą.

Pozycja B

Ludzie, którzy siedzą w tej pozycji, są marzycielami. Mają wielką wyobraźnię i uwielbiają marzyć. Często są „duszą zespołu lub firmy”. Nigdy nie znudzą, ponieważ często generują nowe, a czasem niesamowite pomysły. Chcą podróżować i łatwo nawiązać nowe znajomości. Z niecierpliwością czekają na poniedziałek lub na Nowy Rok, aby rozpocząć nową stronę w swoim życiu, ponieważ wszystko może rozpocząć się w tym momencie, bez zastanowienia się nad tym. Szybko zmienią swój wygląd, partnera, firmę, miasto, a nawet stan – wszystko to jest dla nich całkowicie normalne.

Pozycja C

Ci ludzie wiedzą, jak wygląda komfort. Mogą nie spędzić weekendu w centrum handlowym, ale mogą spędzić dużo czasu wybierając odpowiednie perfumy lub kremy. Ich stosunek do ubrań może być bardzo skomplikowany, dlatego są bardzo kapryśne i wybredne. Często są otoczeni tak zwanym „chaosem”, ale w tym, co inni uważają za chaos, istnieje pewien system logiczny: właściciel może znaleźć wszystkie niezbędne rzeczy z zamkniętymi oczami. Główną słabością tych osób jest niemożność skupienia się na czymś specjalnym i nie mogą koncentrować się przez dłuższy czas. Toteż wiele tematów odpuszczają.

Pozycja D

Ci, którzy siedzą w tej pozycji, nie chcą się spóźnić i nie chcą, aby inni się spóźnili. Są inteligentni, wrażliwi i wierzą, że zły pokój jest lepszy niż dobra kłótnia. Ci ludzie czują się nieswojo, jeśli ktoś pokazuje swoje uczucia w miejscu publicznym (bez względu na to, czy jest to namiętny pocałunek czy kłótnia małżonków). Jeśli taka osoba łączy nogi opierając się na całej stopie, to znaczy, że jest otwarta, bezpośrednia i może nieco bezczelna. Co więcej, jest bardzo zgrabna z natury.

Jeśli zaś osoba w tej pozycji podnosi górną część stopy, opierając się na piętach, bądź pewien, że nawet jeśli wydaje się być powściągliwa, jest w rzeczywistości gotowa, aby przeciwstawić się wszystkim. Świat dla tej osoby jest nieprzyjaznym otoczeniem, a jej dom jest rodzajem schronienia, fortecą, za której murami może się ukryć przed wszystkimi problemami. Tacy ludzie zawsze, gdy ktoś im zwróci uwagę, uważają to za aluzję, że coś jest z nimi nie w porządku i natychmiast rozpoczynają atak.

Pozycja E

Ci ludzie nie spieszą się z życiem. Nawet po ślubie nie myślą, aby stworzyć rodzinę, dopóki nie zdobędą wykształcenia i nie skończą kariery. Wierzą, że wszystko ma swój czas. Charakteryzują się uporczywością (która czasami może się zmienić w upór) i trzymają się kierunku celu życia. Ambicje są główną zachętą dla tych ludzi, aby zapomnieli o swoich kaprysach i ruszyli do miejsca, w którym spełniają się marzenia. Ich wygląd jest dla nich bardzo ważny i nikt nie wie, co robią, aby utrzymać idealną formę. W głębi ich duszy jest mała niepewność siebie, dlatego często reagują na krytykę – nawet tę przyjazną i konstruktywną – z pretensjami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments