Trzeba to zobaczyć. Milion dzieci medytujących w Tajlandii dla pokoju na świecie

Trzeba to zobaczyć. Milion dzieci medytujących w Tajlandii dla pokoju na świecie

Warto przeczytać

Każdego roku, ogromna liczba około milion dzieci z 5 tysięcy szkół, zbiera się, by medytować w intencji pokoju na świecie. Projekt nazywa się „ V-star, change the World” i skupia dzieci w wieku szkolnym w buddyjskiej świątyni w Tajlandii na cały dzień medytacji.

Jest to jedno z najbardziej niesamowitych wydarzeń współczesnej historii, gdzie ponad 5 tysięcy szkół spotyka się w gronie miliona dzieci, medytując w świątyni Phra Shammakaya w Tajlandii.

 

Im więcej pozytywnych działań i myśli – tym więcej pozytywnych zdarzeń na całym świecie!

Możemy zmieniać świat poprzez pracę ze swoim wnętrzem. Medytacja to narzędzie, klucz do wydobycia pełnego potencjału, oderwania się od matrixa, do przebudzenia sił witalnych, które w nas płyną przez cały czas.

Im więcej dobrych energii rozprzestrzeniamy poprzez pracę ze swoim wnętrzem, tym bardziej wpływamy na otoczenie i całą Ziemię, a co za tym idzie – całą ludzkość. Jesteśmy ze sobą połączeni. Chcąc nie chcąc funkcjonujemy w świadomości zbiorowej i wszyscy mamy wpływ na to, co się wydarza.

Uniwersalne prawo jedności

A jakby ze sobą współpracować, wspólnie, ze świadomością kreować rzeczywistość, bez podziałów, szczerze jak ludzie, którzy chcą żyć w spokoju? Tak naprawdę nie ma między nami wielkich granic. Wszyscy jesteśmy ludźmi, energetycznie, na poziomie ducha jesteśmy jednym i tym samym. Jeśli postanowimy współpracować, możemy zmienić świat w bardzo krótkim czasie. Tu i teraz jest czas na to, by wziąć odpowiedzialność za pokój i prawo do świata na godnym poziomie.

Wszystko zaczyna się od ciebie. Pamiętaj o tym. Wszystko jest możliwe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments