„Upadek lucyfera na Ziemię” – rozmowa duchowa

„Upadek lucyfera na Ziemię” – rozmowa duchowa

Aktulności

Upadek lucyfera na Ziemię.

PYTAJĄCY:

(Warto wspomnieć, że pytający wcześniej bardzo dużo używał i zdecydował się przestać. Stąd przedstawiamy perspektywy dla ludzi chcących się rozwijać i podejmować twarde decyzje. – przyp.red.)

Ponieważ jestem tak pijany, jest to najlepszy moment, aby sobie zajarać. „Tęskniący za diabłem.” Ale bym sobie tego nie wybaczył. W tym momencie nie mam już żadnych hamulców. Nie ogarniam, CO mnie teraz powstrzymuje!!!

Rozwój duchowy, który kultywuję z ogromną pasją spowodował niesamowite namacalne efekty w moim życiu. Osiągam kapitalne rezultaty w jawnym tworzeniu swojego życia. Sprawia to, że kontroluję swoją świadomość w czasie, gdy jestem pijany.

Po tylu dniach, po tylu tygodniach (dokładnie 26 dni – 3-4 tygodnie, przyp.red.) wciąż mam niesamowitą ochotę.

 

*siedząc, nierzadko brałem woreczek i wąchałem
**rozkoszując się zapachem

Upadek lucyfera na Ziemię.

DUCHOWI:

Czasami, kiedy idziesz wbrew pozornym, wewnętrznym nakazom – odczuwasz wrażenie braku, tęsknoty, nieodpartej chęci. W istocie tak jest, ponieważ coś pełniło swoją rolę w Twojej koncepcji na życie. Jeżeli zabierzesz sobie coś istotnego i zaniedbasz sfery, które silnie z tego korzystały – pozostawisz w sobie pustkę cuchnącą tęsknotą. Wypełnij ją innym narzędziem, może bardziej rezonującym z Twoją aktualną potrzebą.

Nie zostawiaj plam w swoim obrazie. Niech wszystko zadzieje się tak, jak jest to wybrane (przeznaczone). Nie kłóć się ze sobą, ze swoją duszą. Wyższym obszarom Twojej świadomości niczego nie brakuje, bo ich żywot jest kwestią pewnego wyboru, zawsze słusznego. Ważnym elementem jest również poczucie bezwarunkowego, bezustannego wsparcia.

Bądź zdrów. Medytuj 5x dziennie przez jakiś czas. Zrobi to różnicę.

Rozpoznaj, czego potrzebuje jedynie ego i pozostaw to poza sobą. Nie staraj się tego karmić, gdyż to jedynie wydłuża Twoją agonię. Jeżeli lubisz cierpienie, jesteś romantycznym masochistą.

 

Zastanów się, czy to jest poziom, który chcesz reprezentować.

  • Czy chcesz być typem człowieka kierującym się jedynie potrzebami ego, bez konkretnego zwracania uwagi na prawdziwe potrzeby, czyli potrzeby ducha?
  • Czy chcesz kreować rzeczywistość odpowiadającą wyższym aspektom Twojego istnienia?

Rozluźnij się i zastanów, czy nie wolisz chłonąć pełnię życia w towarzystwie swoich największych marzeń? Czy wolisz bawić się w piekło na Ziemi i wykonywać czynności istotnie obniżające Twoje ogólne wibracje? Pokaż w sobie, jaki naprawdę masz potecjał!!! Wtedy śmiało zdecyduj, jak zachowałby się człowiek będący idealną reprezentacją Twojej najwyższej potrzeby.

Z szacunkiem i radością,
Ekipa przewodników duchowych Warsztatu dobrego słowa
w składzie
Wojtek, Bar i inni

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments