Trump ostrzega: To największy skandal w historii. Szczepienia na grypę są całkowicie nieskuteczne!

Trump ostrzega: To największy skandal w historii. Szczepienia na grypę są całkowicie nieskuteczne!

Aktulności

Cytując słowa prezydenta Trumpaszczepienia na grypę są największym skandalem w historii medycyny. Stworzone przez przemysł medyczny szczepienia wprowadzały ludzi w chorobę i miały cele głównie finansowe.

W wywiadzie dla Opie and Anthony na Sirius XM Donald Trump pocisnął szczepienia na grypę mówiąc, że są „całkowicie nieskuteczne”. Dodał, że nigdy nie sprawił sobie ani jednego.

 

Trump ostrzega: To największy skandal w historii. Szczepienia na grypę są całkowicie nieskuteczne!

Nigdy nie przyjąłem żadnej. Tym samym nigdy nie chorowałem na grypę. Nie podoba mi się koncepcja wstrzykiwania złych rzeczy do organizmu. Właśnie to głównie się robi. A szczepionka na grypę nie była na tyle skuteczna, aby ją wprowadzić i promować.”

Mam przyjaciół, którzy sumiennie podchodzą do szczepienia, a potem chorują na grypę. To pomaga mi w myśleniu. Widziałem wiele raportów, które wyraźnie wskazują, że ostatnia szczepionka jest całkowicie nieskuteczna.”

Trump przynajmniej częściowo na pewno ma rację – szczepionka na grypę zawiera wiele „złych rzeczy”, przykładowo: formaldehyd (formalinę) i rtęć – dwie potężne neurotoksyny.

Szczepienia są jedynym „lekarstwem”, które nie ma dowodów naukowych na bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.

Każdy wie, że rtęć jest toksyczna, kiedy wstrzykujemy ją do ludzkiego ciała.

 

Tak więc dlaczego producenci nie usuną rtęci?

Poniżej wywiad z prezydentem Trumpem, w którym wypowiada te słowa:

Drodzy Państwo, tego typu decyzje najlepiej przedyskutować z zaufanym lekarzem. Szczepionki na grypę nie są obowiązkowe w Polsce, a jedynie zalecane, zwłaszcza wśród niektórych grup chorych. Przedstawiłem tutaj wpis z wypowiedziami prezydenta USA. Nie jest to manifest poglądów. Interesują mnie dyskusje dotyczące zdrowia i medycyny, a tego typu opinie są rzadkością wśród wysoko postawionych person. Proszę potraktować ten wpis jako ciekawostkę. Przyszła jesień, czyli czas, kiedy szczepionki na grypę mają swój sezon. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia, dobrego samopoczucia i spokoju.

Jeżeli podobają Ci się nasze wpisy – możesz znaleźć ich znacznie więcej!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments